Nowy trener seniorów

Walka o utrzymanie w czwartej lidze wchodzi w decydującą fazę. W rundzie jesiennej MKS Kania Gostyń uzyskiwała wyniki poniżej oczekiwań. Po objęciu funkcji Prezesa przez Arkadiusza Krzyżostaniaka uznano, że trener Jędrzej Kędziora powinien dalej prowadzić zespół, który przygotowywał w przerwie zimowej. Liczono, że zespół zacznie punktować. Niestety tak nie jest. W związku z powyższym postanowiono, że czas na zmianę i z dniem 10.04.2017r. funkcję trenera seniorów powierzono Panu Piotrowi Łuczakowi.

Zarząd MKS Kania Gostyń niniejszym bardzo dziękuje trenerowi Jędrzejowi Kędziorze za współpracę, czas i umiejętności poświęcone klubowi i drużynie seniorów. Wierzymy, że ten okres nie poszedł na marne i w przyszłości przyniesie wymierne efekty w postaci wspinania się w drabince rozgrywek. Życzymy Panu trenerowi pomyślności i sukcesów.