Sparingi trampkarzy starszych.

3 luty 2020 (poniedziałek ) godz.15-00 Stadion OSiR w Gostyniu

KANIA GOSTYŃ 11-0 APR Poznań / KONIN

MKS Kania:

Kosmalski Antoni (br.),Rejek Piotr (br.),Rajewski Kacper, Rozwora Karol, Łusiewicz Mateusz, Michalak Bartosz, Golniewicz Marcin, Hajduk Michał, Marcinkowski Eryk, Włodarczyk Wojciech, Kopaszewski Hubert, Mila Adam, Jarecki Michał, Nowaczyk Paweł.

Bramki: Łusiewicz 3, Michalak 2, Rajewski 2, Hajduk 1, Włodarczyk 1, Mila 1, Rozwora 1.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MECZ SPARINGOWY

18 styczeń 2020 (sobota) godz.12-00 Stadion OSiR w Gostyniu

KANIA GOSTYŃ C1 7-1 PIAST PONIEC B1

MKS Kania:

Połowa I:Rejek Piotr (br.),Rajewski Kacper, Rozwora Karol, Łusiewicz Mateusz, Michalak Bartosz, Golniewicz Marcin, Hajduk Michał, Marcinkowski Eryk, Włodarczyk Wojciech, Kacper Gościański, Korytny Kacper.

Połowa II:Kosmalski Antoni (br.), Golniewicz Marcin (Włodarczyk), Michalak Bartosz, Rozwora Karol (Rajewski), Kopaszewski Hubert, Gościański Kacper (Marcinkowski), Korytny Kacper (Łusiewicz), Bąk Bartosz,Jan Mucha, Bartosz Mikołajczak,Jędrzej Wosiak.

Bramki: Bąk 2, Włodarczyk, Mucha 2, Wosiak, Korytny.

Trener: Damian Kabała