Turniej Kania Cup 2017

W sobotnie popołudnie zagraliśmy z jednymi z najlepszych drużyn w naszym roczniku z Polski. Do Gostynia przyjechały LECH POZNAŃ, ŚLĄSK WROCŁAW, WISŁA KRAKÓW, ZAGŁĘBIE LUBIN, GKS BEŁCHATÓW, POLONIA ŚRODA WLKP.. Turniej rozegrany byłe systemem każdy z każdym, Także nasi chłopcy mieli okazję zagrać z każdą z wyżej wymienionych drużyn. To co zaprezentowali chłopcy z tych drużyn podczas tego turnieju świadczy, że szkolenie w Polsce jest na bardzo wysokim poziomie!!! Nie ważne, że przegraliśmy mecze z większością drużyn. Dla nas był to zaszczyt zmierzyć się z Lechem, Śląskiem, Wisłą czy Zagłębiem. Mecze te pokazały w jakim miejscu jest nasza drużyna i że czeka nas naprawdę wiele pracy i wysiłku w podnoszeniu naszych umiejętności. Gratulacje chłopacy za wolę walki i od poniedziałku wracamy na ziemię i bierzemy się do pracy!!!

Klasyfikacja turnieju:

1. Lech Poznań