Turniej orlików.

Turniej orlików (2009-2010r.)
W piękny niedzielny Mikołajkowy poranek mieliśmy przyjemność oglądać zmagania orlików. Kto się zameldował dziś z rana w Szkole Podstawowej nr.2 na pewno nie mógł narzekać na nudę. Zjawiło się 7 drużyn które grały systemem każdy z każdym po 12 minut. Mecze bardzo wyrównane, dużo radości chłopców, pięknych akcji i jeszcze piękniejszych bramek. W sumie kibice przez cały turniej obejrzeli 68 bramek. Zostało rozegranych 21 spotkań. Niestety jak to w sporcie bywa, ktoś wygrywa, ktoś przegrywa jednak każdy kto dzisiaj się zjawił podjął wyzwanie i może czuć się wygrany. Dla każdego zawodnika został przewidziany pamiątkowy medal oraz nagrody. Warto zaznaczyć iż kawał dobrej roboty wykonała Młodzieżowa Rada Miejska w Gostyniu bez nich z pewnością byśmy się tak dobrze nie bawili. Szczególne uznanie i podziękowanie należy się Pani Magdalenie Rajewskiej ,która od początku była inicjatorem Turnieju .

Cały turniej gwizdał Łukasz Wabiński, Hubert Ceranka starał się doprowadzić zawodników do takiego stanu aby mogli szybko wrócić do gry. Wielkie dzięki Koledzy.
Dziękujemy wszystkim drużynom które dzisiaj wystąpiły .

Powiązana galeria: