Walkower za mecz otwarcia

W związku z wprowadzonymi zmianami w zasadach kar za żółte kartki i błędną interpretacją tych zmian przez Zarząd MKS Kania Gostyń na klub została nałożona kara walkowera za mecz otwierający sezon 2017/2018 w Słupcy z drużyną SKP Słupca.

Powyższa kara walkowera została nałożona za grę nieuprawnionego Damiana Krzyżostaniak, który w ostatniej kolejce sezonu 2016/2017 otrzymał czwartą żółtą kartkę, za którą klub MKS Kania Gostyń zobowiązany był zapłacić karę pieniężną. Wpłata ryczałtowa dokonana przez nasz Klub nie obejmowała jednak sezonu 2016/2017 i z tego powodu Wydział Dyscypliny nałożył na klub karę walkowera za powyższy mecz.

Najmocniej przepraszamy zawodników, Trenera i kibiców za zaistniałą sytuację  i gwarantujemy, że dołożymy wszelkich starań aby taka sytuacja nie miała miejsca w przyszłości.