Zapraszamy do zabawy.

Przedłuża się przerwa w treningach i rozgrywkach .Nasi zawodnicy i trenerzy nie próżnują , w zaciszu domowym dbają o kondycję fizyczną.Zapraszamy do naszej zabawy.

Na czym polega zabawa? Osoba nominowana, ma do wykonania dwa zadania:
1.Żonglerka (masz 3 próby, pokazujemy najlepszy wynik),
2.Dowolna sztuczka z piłką (liczymy na waszą kreatywność
Po czym nominuje kolejne 3 osoby (możemy nominować wszystkich: kolegów z drużyny, znajomych, swoich treneròw, rodziców‼️
Koniecznie z dopiskiem Kania Gostyń‼️

Myśląc o naszych młodszych grupach zaczynamy również zabawę dla najmłodszych. Na czym polega zabawa :
Nagrywamy krótki trening ( niekoniecznie piłkarski liczymy na kreatywność naszych zawodników )
Film nie dłuższy niż 90 sekund Po czym wysyłacie filmik na swoich grupach czas macie na to do niedzieli 29.03 Następnie odbędzie się głosowanie na najbardziej kreatywny filmik , który zostanie nagrodzony gadżetami Kani Gostyń . Głosować będą rodzice ( nie można na swojego syna / córkę) , trener danej grupy oraz koordynator. Zasady głosowania podamy w kolejnym poście.
Życzymy miłej zabawy oraz wspaniałych pomysłów.

Powodzenia