Zwycięstwo we Wrocławiu.

Turniej Piłki Nożnej GOLD GAME CUP

Kto wygrał turniej? Kania!!! Kania!!! Kania!!!

25.11.2017 (sobota) godz. 8.00 Stadion Olimpijski we Wrocławiu

(boisko ze sztuczną trawą pod balonem)

MKS Kania: Kosmalski Antek - br., Krajka Emil - br., Tyrzyk Wiktor, Marcinkowski Eryk, Figielek Adrian, Rozwora Karol, Golniewicz Marcin, Kopaszewski Hubert, Mila Adam - kpt., Rajewski Kacper.

Zgłoszone drużyny w roczniku 2005: SMS Kraków, Marcinki Kępno, Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2 Fenomen Leśnica 1, Fenomen Leśnica 2, Forza Wrocław, Łużyce Lubań, Łódzka Akademia Futbolu, Calisa 14 Kalisz, AP Brzeg Dolny, Górnik Łęczna, UKS Pieńsk, AP Świdnica, Kania Gostyń.

Wyniki turnieju - runda wstępna: AP Świdnica - Kania Gostyń (drużyna ze Świdnicy nie dotarła do Wrocławia) Fenomen Leśnica I - Kania Gostyń 1 - 0 Calisia Kalisz - Kania Gostyń 0 - 6 Figielek 2, Mila 4 Górnik Łęczyca - Kania Gostyń 1 - 3 Figielek 2, Mila 1 Z 6 pkt. Kania wygrała grupę i z pierwszego miejsca awansowała do rundy finałowej. W grupie znalazło się 5 najlepszych drużyn po rundzie wstępnej.

Wyniki turnieju - runda finałowa:

Parasol Wrocław II - Kania Gostyń 2 - 8 Marcinkowski 2, Tyrzyk 1, Mila 2, Figielek 3 Łódzka AF - Kania Gostyń 1 - 3 Figielek 2, Mila

Marcinki Kępno - Kania Gostyń 0 - 2 Figielek, Golniewicz

Fenomen Leśnica I - Kania Gostyń 1 - 2 Figielek, Rajewski Komplet 4 zwycięstw i pierwsze miejsce w turnieju.

Nagrody indywidualne:

Figielek Adrian - najlepszy strzelec turnieju