Terminarz

Wybierz
Runda wstępna
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan II Pobiedziska
2:2   k. 1 : 3
KS Fałkowo
Luboński KS Luboń
0:3
Klub Sportowy 1920 Mosina
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:8
Luboński KS Luboń
Warta Obrzycko
1:5
LZS Otorowo
Sparta Brody
0:12
GKS Golęczewo
Old Boys Sady
1:2
Przemysław Poznań
Wełnianka Kiszkowo
0:5
Błękitni Owińska
UKS Śrem
0:1
Lotnik-1997 Poznań
KS Gm. Brodnica Manieczki
4:0
Las Puszczykowo
Grom Binino
3:0
KS Sękowo
Polonia Poznań
6:0
Tarnovia II Tarnowo Podgórne
KS Kąsinowo
0:5
Kłos Gałowo
Maratończyk Brzeźno
5:1
Rożnovia Rożnowo
Lipno Stęszew
4:1
KS OKOŃ SAPOWICE
Piast Jabłonna
4:1
Gminy Grodzisk Wielkopolski
Big Show FC Poznań
0:46
OTPS Winogrady Poznań
Orły Plewiska
2:1
KS Jastrząb Rudniki
Wełna Rogoźno
2:3
Piast Łubowo
Tornado Tarnowo
2:1
Antares Zalasewo
Korona Zakrzewo
3:4
Arka Kiekrz
SPN Szamotuły
3:0
Rzemieślnik Kwilcz
Kolegium Sędziów WZPN Poznań
5:1
Warta Sieraków
Lech Poznań Oldboys
8:0
Odlew Poznań
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Golęczewo
Wolny los
Orkan Jarosławiec
2:2   k. 7 : 6
Phytopharm Klęka
TS GMINY Kamieniec
4:2
LZS Wronczyn
TS Orzeł Granowo
4:1
Huragan Michorzewo
Spójnia Strykowo
4:2
Promień Opalenica
Szturm Junikowo Poznań
2:3
Suchary Suchy Las
Pelikan Niechanowo
1:5
Piast Kobylnica
LKS Baborówko
4:3
Złoci Złotkowo
Przemysław Poznań
1:4
Polonia Poznań
Piast Łubowo
1:3
KS Fałkowo
Piast Jabłonna
1:4
Wielkopolska Komorniki
Kolegium Sędziów WZPN Poznań
1:3
Kłos Gałowo
SPN Szamotuły
6:1
Czarni Wróblewo
Luboński KS Luboń
2:4
Pogoń Książ Wielkopolski
Lotnik-1997 Poznań
0:6
Warta Śrem
Lipno Stęszew
0:6
Orkan Konarzewo
OTPS Winogrady Poznań
2:2   k. 4 : 2
Jurand Koziegłowy
Błękitni Owińska
1:2
Lider Swarzędz
Avia Kamionki
5:0
Clescevia Kleszczewo
KS Gm. Brodnica Manieczki
1:1   k. 3 : 4
Polonia II Środa Wielkopolska
Arka Kiekrz
1:10
NKS Niepruszewo
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:3
Kłos Zaniemyśl
Tornado Tarnowo
0:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Orły Plewiska
0:5
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Grom Binino
1:2
Sokół Duszniki
Lech Poznań Oldboys
1:2
Canarinhos Skórzewo
Maratończyk Brzeźno
3:5
Meblorz Swarzędz
LZS Otorowo
6:3
Orkan Objezierze
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Gałowo
7:1
TS GMINY Kamieniec
Pogoń Książ Wielkopolski
0:1
Meblorz Swarzędz
Zjednoczeni Trzemeszno
0:0   k. 3 : 5
Lider Swarzędz
SPN Szamotuły
5:3
LKS Baborówko
TS Orzeł Granowo
4:1
NKS Niepruszewo
OTPS Winogrady Poznań
3:3   k. 5 : 4
Suchary Suchy Las
Wielkopolska Komorniki
10:0
Sokół Duszniki
Polonia Poznań
0:5
Piast Kobylnica
KS Fałkowo
1:3
Avia Kamionki
Kłos Zaniemyśl
1:4
Polonia II Środa Wielkopolska
GKS Golęczewo
1:2
Canarinhos Skórzewo
LZS Otorowo
4:2
Spójnia Strykowo
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
5:1
Orkan Konarzewo
Warta Śrem
6:1
Orkan Jarosławiec
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Kobylnica
2:3
Concordia Murowana Goślina
Kłos Gałowo
1:3
Błękitni Wronki
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
3:5
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
12:1
Czarni Czerniejewo
Sparta Szamotuły
2:2   k. 2 : 3
Sparta Oborniki
TMS Stella Luboń
4:0
Sokół Pniewy
TS Orzeł Granowo
0:3
Grom Plewiska
OTPS Winogrady Poznań
3:4
Meblorz Swarzędz
1922 Lechia Kostrzyn
0:0   k. 3 : 2
Wiara Lecha Poznań
Patria Buk
0:5
Lipno Stęszew
Przemysław Poznań
1:0
GKS Lechita Kłecko
Lider Swarzędz
0:4
Avia Kamionki
Polonia II Środa Wielkopolska
1:3
Huragan Pobiedziska
Warta Śrem
4:1
GKS Vitcovia Witkowo
Canarinhos Skórzewo
3:1
Wielkopolska Komorniki
SPN Szamotuły
3:4
LZS Otorowo
1/8 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Oborniki
2:3
Płomień Przyprostynia
Concordia Murowana Goślina
1:3
TMS Stella Luboń
AP Reissa Poznań
0:0   k. 3 : 1
Lipno Stęszew
LZS Otorowo
2:2   k. 4 : 5
Avia Kamionki
Błękitni Wronki
2:0
1922 Lechia Kostrzyn
Meblorz Swarzędz
2:1
Warta Śrem
Przemysław Poznań
1:4
Grom Plewiska
Canarinhos Skórzewo
1:3
Huragan Pobiedziska
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
9:2
Płomień Przyprostynia
AP Reissa Poznań
1:3
TMS Stella Luboń
Avia Kamionki
1:3
Meblorz Swarzędz
Huragan Pobiedziska
2:1
Grom Plewiska
1/2 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
2:3
TMS Stella Luboń
Meblorz Swarzędz
2:2   k. 3 : 4
Błękitni Wronki
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
TMS Stella Luboń
4:2
Błękitni Wronki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości