Zwycięstwo trampkarza w ostatniej akcji.

W niedzielne przedpołudnie zespół trampkarza prowadzony przez trenera Marcina Nowaka pokonał w Gostyniu zespół ze Skórzewa 2-1.Goście od 25 min. prowadzili po bramce Igora Habela . Konsekwentna gra naszego zespołu przyniosła bramkę w 60 min. spotkania. Na listę strzelców wpisał się Kacper Jagodziński. W samej końcówce każda z drużyn mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść.Zespoły stworzyły sobie po kilka okazji.W ostatniej akcji meczu bramkę dla naszego zespołu zdobył Jonasz Jaraczewski i tym samym odnieśliśmy cenne zwycięstwo.

Kania zagrała w składzie :Stróżyński,Dzikowski,Hajduk,Kordus,Snuszka,Woźniak,Klauza,Jagodziński,Jaraczewski,Jankowski,Pietrula,Przybylski,Kręgielczak,Olejniczak,Wosiak,Poślednik,Zimowski.

zdjęcie:gostynska.pl